Seda Mete: Sahne bir illüzyon

Tarih:

Sosyal Medya

İstanbul’un en şık mekanlarında ve özel gecelerde müthiş sahnesiyle fırtına gibi esen Seda Mete arka arkaya çıkardığı “Adalet” ve “Yanıla Yanıla” şarkılarıyla büyük başarı yakalamıştı. Seda Mete şimdi de “Sevdalım” şarkısındaki muhteşem yorumuyla dinleyicilerine yoğun duygular yaşatıyor…

Seda Mete son yıllarda İstanbul’un renkli gece hayatı ve canlı müzik mekanlarının zirvedeki ismi. Peşinden sürüklediği hayran kitlesi Seda Mete neredeyse orada. Özel gecelerin de aranılan sanatçısı olan Seda Mete “Adalet” ve “Yanıla Yanıla” adlı single’larıyla “Listelerde ben de varım” demişti. Seda Mete şimdi de “Bülent Özdemir Şarkıları” albümünde seslendirdiği “Sevdalım” ile müzik severlerle buluştu.

1995 yılında Hazal’ın seslendirdiği şarkının sözleri Seda Akay, müziği Bülent Özdemir’e ait.  “Sevdalım” Seda Mete’nin kendine özgü yorumuyla ve Sezgin Gezgin imzalı yepyeni düzenlemesiyle kısa sürede albümün en beğenilen parçaları arasına girdi. Hayranlarının yoğun isteği üzerine kamera karşısına geçen Seda Mete “Sevdalım” şarkısına Sırbistan’ın başkenti ve en büyük şehri Belgrad’ın sokaklarında klip çekti.

Klipte oldukça sadece bir halini sevenleriyle paylaşan Seda Mete “İçimde iki Seda var. Biri sahnedeki çılgın güçlü kadın, diğeri de o büyüleyici atmosfere kapılmayan, mütevazı sakin kadın. Sahne bir illüzyon. Orada kalmaya devam edersem ‘Ben oldum’ derim. Mesele ‘Ben oldum’ dememekte” diye konuştu.

Konserlerine ara vermeyen Seda Mete sahnelerde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

spot_img

Diğer Haberler

Aşırı sıcaklara dikkat!

Uzm. Dr. Selin Tunalı Çokluk, son dönemde hava sıcaklıklarındaki aşırı artışın çeşitli sağlık sorunlarını beraberinde getirdiğine dikkat çekti. Sakarya...